Rubriky
Rozvíjej se

Live-stream do škol

Dostáváme know-how od odborníků do školních lavic a přidat se může i TVOJE škola.

Už je to pár let, co pracujeme na konferenci Pražský Barcamp pro mladé a minulý rok ukázal, že jinak než online to nepůjde. Plánovaný projekt lokálních konferencí zhatila pandemie. A právě proto vznikl unikátní projekt Nejsem mimo! Live stream.

Na každý měsíc připravujeme krátké přednášky (45 minut) s jasným cílem: dostat k tobě do školy skvělé spíkry, kteří jinak makaj pro firmy nebo dělají workshopy jen pro lidi v Praze nebo Brně.

Proč?

Protože bez toho, abys věděl (a samozřejmě věděla), co jsou aktuální trendy a zkušenosti z profesního růstu, HR, life-work balance, životního stylu a jaké životní příběhy mají za sebou experti ve svém oboru, to tvé snažení nebude mít takový #býtprofi rozměr. 

Cíl je vytvořit celoroční program, kde si přijdeš na své ať jsi z gymplu, nebo z odborný střední. Začneme od základu, tedy testy osobnosti, hledání talentu a pokračujeme rozhovory s lidmi z branže, technologie nebo životní styl i udržitelná móda. To chceš slyšet.

Bez práce nejsou koláče

Jestli chceš, aby tohle know-how jsi do sebe nesypal sám a byl ostrovem mimo ostatní, musíš zapojit i svoje spolužáky a tak trochu naverbovat do nových trendů i učitele. Je potřeba svoji školu registrovat a platit registrační poplatek 1 000,- za školu. 

Registrace zde: https://forms.gle/APeSXzX7dP1LHrPP9

O čem?

První live stream je 4.2. a vy uvidíte Margaret, která má zkušenosti z Red Bullu a ví, jak pracovat s talenty (a ty má každý z nás). Trik je v tom, najít svůj talent a “neudřít” se k smrti tím, že se marně snažíte jako ryba vylézt na strom. Ve vodě vám to půjde famózně, tak proč se přemáhat. To je motto ženy, která je dnes spoluzakladatelkou firmy BE-DNA, s níž spolupracují velké korporace na tom, jak udělat své zaměstnance šťastné a tím efektivní pro společné dílo.

A učitelům ukaž prezentaci. Jsou v ní oficiality, na které se budou ptát.

Kudy na live-stream?

Stačí přihlásit svou školu a my pošleme link přímo tam. Aby stream mohli sledovat i tví spolužáci. 

Jdeš do toho?

Klikni na smajlíka a článek sdílej.

+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *