Rubriky
Nezařazené

Akce na únor 2019

Doba čtení: 2 minuty

Rozvíjím svůj svět – Program pro podnikavce v Ústí nad Labem

(5.2. 9:00 – 15:15 Ústí nad Labem)

Něco pro budoucí eshopaře, podnikavce nebo prostě ty, kteří rádi rozvíjejí svoje nápady a nebojí se do toho pustit. Akce je v různých koutech ČR a v únoru zavítá do Ústí. Tak co, zkusíš to?http://www.spiralis-os.cz/2-uncategorised/215-rozvijim-svuj-svet

FuckUp Nights

(6.2 od 19:30 – 22:00 Praha)

FuckUp Nights už jistě od náš znáš. Pokud si ale nemůžeš vzpomenout, o co jde, tyto akce probírají fuckupy těch „méně“ šťastných a tentokrát se autoři projektu zaměřili na lidi, kteří bojovali s alkoholem. Nešlo vždy o nějaké vyvrhele, ale i o neobyčejné lidi.

Zajímá tě toto téma? Tak tahle přednáška je jen pro tebe.

https://www.fuckupnights.cz/

Women Startup Competition Prague

(12.2. od 19:00 do 23:00 Praha)

Ano, i ženy můžou zakládat Startupy, není žádné pravidlo, že můžou jen muži, a to je dobré si zapamatovat. Třeba zrovna ve tvé třídě v lavici sedí budoucí startuperka, jen o tom neví.

Takže vy, holky, abyste to věděly, pojďte se podívat na ty, co vzaly, jak se říká, příležitost za pačesy a vrhly se s ženskou vášní do podnikání.

https://tyinternety.cz/kalendar-akci/women-startup-competition-prague/

Trendy v online marketingu | Brno

(13.2. od 20:30 – 22:30)

Používáš Facebook a Twitter? Ano? Zkus se tedy sám sebe zeptat, jak přesně fungují. Určitě jsi na nějakou odpověď přišel, ale můžeš se dozvědět i víc!

Na této akci se dozvíš samé super věci – co se chystá na další rok, nějaké ty typy pro tvou budoucí dráhu guru v oboru sociální sítě, ale i mnoho dalšího!

https://www.facebook.com/events/336813460475616/

Workshop psaní Wikipedie

(14.2. 10:00 – 15:00 Praha)

Wikipedie, zdroj veškerého vědění pro studenty po celém světě (ale to učitelům neříkej!). Je někdy nepřesná, někdy zde až moc… Má prostě taky nějaké ty neduhy.

Pokud tě ale zajímá, jak třeba se taková Wikipedie píše, jak vevnitř funguje, tenhle workshop je přesně pro tebe!

https://www.skipcr.cz/akce-a-projekty/knihovnicke-akce/workshop-psani-wikipedie

Minimalismus v cestování

(14.2 18:00 Moravská Ostrava)

Co si takhle zaletět na víkend do Amsterodamu a nemít s sebou žádné zavazadlo? A nebo celý měsíc trekovat na Novém Zélandu jen s pětikilovým batohem? S minimalistou a nízkonákladovým cestovatelem Patrikem Zouharem možná přijdeš na to, že spoustu věcí, které s sebou nosíš, vlastně vůbec nepotřebuješ. Dej sbohem těžkým kufrům a cestuj po světě lehký jako pírko!

https://www.facebook.com/events/294161221233730/


30 let animace

(15.2 – 26.5. Praha)

Animace je dnes naprosto běžnou záležitostí. Jak to ale vypadalo před takovými třiceti lety? Jak třeba tvořil Pixar? A co další studia?

Tak to se vše dozvíš právě zde!

https://www.pixarexhibition.cz/cz/


Machine Learning Prague 2019

(22-24.2. Praha)

Taky si říkáš, za jak rychle se dá něco naučit? Stačí snad jedno odpoledne? Nebo radši celý týden? Hm, toť otázka…

Tak na téhle konferenci budeš mít možnost to zjistit. Sjedou se na ni odborníci z celého světa a budou tuto otázku probírat, tak neváhej a šup! Ať už jsi tam!

https://www.mlprague.com/


Sociální sítě – Facebook

(23.2. 9.30 – 17:30 Praha)

Když už nevíš, co bys chtěl vědět, ale chtěl by sis trochu rozšířit obzory, jsou tu sociální sítě, a to hlavně Facebook. Říká se, že právě teenageři jsou v tomto oboru naprostými profíky, ale je tomu opravdu tak?

Tak to se dozvíš na kurzu od Czechitas!

https://www.czechitas.cz/en/calendar/event/12446/

Užívejte super akce.

Tým Barcampu.

Loading spinner