6. 4. 2024
8:45
Doprovodný program:
Workshopy

Harmonogram

Barcamp je otevřená konference, kde si sami účastníci vyberou přednášky na základě hlasování. Vstup je zcela zdarma, stačí se jen přihlásit. Na Barcampu přednáší jak odborníci, tak samotní účastníci, kteří mají lidem co říci.
 • 01
  Vypsání přednášek Vypiš si svou přednášku od 1. 9.
  Chci vypsat přednášku
 • 02
  Hlasování o přednáškách Hlasuj pro přednášky od 1. 3.
  Chci hlasovat
 • 03
  Zveřejnění programu Výsledky hlasování se dozvíš 20. 3.
 • 04
  Barcamp Barcamp je tady! Začínáme 6. 4. v 8:45
 • 05
  Zveřejnění videí Fotky a videa zveřejníme do 30. 5.

Registrace

Kde se bude konat Pražský Barcamp?

Sál architektů přímo na Staroměstské radnici

Faq

 • Je nezbytné se registrovat?

  Ne, že bychom ti nevěřili nos mezi očima, ale jedině s kompletní rezervací ti umíme splnit vše, co konference slibuje. Očekáváme, že zájem bude větší, než naše kapacity, proto s registrací neváhej! Hlasování o přednáškách budou moci také jen registrovaní účastníci.
 • Co si mám vzít?

  Přines si cokoli, co ti pomůže odnést si co nejvíce poznatků. Můžeš kreslit, můžeš psát, ale cokoli nahrávat a fotit je bohužel zakázáno (nebo vlastně ne). Škrtit tě dresscodem nechceme. Toho si užiješ dost, až se naplno rozjede tvá kariéra.
 • Co všechno je součástí vstupenky?

  Vstupenka ZDARMA tě dostane na všechny přednášky, na každou z nich dostaneš sezení, které ti nikdo nevyfoukne. Stačí si včas vybrat, kde chceš sedět. K tomu u nás máš catering po celý den a další servis.
 • Jak se dozvím veškeré novinky?

  Sleduj náš Facebook. Tam vždy najdeš aktuální informace. Tedy kromě webu, kde je to samozřejmost. Newsletter, který posíláme na email je jistota taky.
 • Kdo (co) je Heřman?

  Heřman je náš maskot a velkej kámoš. A má dokonce svátek a to 7. dubna, kdy se konal náš první barcamp 2017. Patří k nám do týmu jako plnohodnotný člen. Potkáváš ho primárně v emailech.
 • Bude umožněn vstup bez vstupenky?

  #sorryjako
 • Chci být dobrovolník!

  Hiring! Ano, každá ruka se počítá, zvláště v den konání konference. Pokud máš zájem a nebojíš se dřiny, ozvi se Mili na karasova@prazskybarcamp.cz a budeš mít místo na Barcampu jisté 😊
 • Workshopy budou!

  Workshopy jsou po loňském velkém zájmu opět tady. Workshopy od zajímavých osobností z partnerských firem a partnerů Barcampu. Workshop probíhá 1,5 hodiny a je omezen na 10 -15 účastníků tak, aby jste si mohli vyzkoušet něco na místě. Přihlašování bude opět až na Barcampu samotném a workshopy budou probíhat kontinuálně během dne.

Co se děje

 • Jak oslovit firmu a získat stáž

  Jak oslovit firmu a získat stáž

  Doba čtení: 2 minuty Máš nějakou vysněnou firmu, ve které bys chtěl pracovat? Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet práci, po které toužíš? Přinášíme Ti návod, jak se do takové firmy dostat!
  Více informací
 • Nejdůležitější Soft Skills 2022

  Nejdůležitější Soft Skills 2022

  Doba čtení: 3 minuty Určitě jsi někdy slyšel o tvrdých a měkkých dovednostech. Ty tvrdé se učíme ve škole, sami nebo v rámci různých kurzů. Ale co ty měkké? Jak si je osvojit? Mají vůbec význam? To se dozvíš v tomto článku!
  Více informací
 • Digitální detox, aneb jak zlepšit svůj život

  Digitální detox, aneb jak zlepšit svůj život

  Doba čtení: 3 minuty Trávíš na telefonu možná až moc času? Kontroluješ notifikace každou chvíli? Možná by sis měl dát pauzu – trochu digitálního detoxu. Jak si odpočinout od technologií a jaké výhody to přináší se dozvíš v tomto článku!
  Více informací
 • Jak na efektivní učení jazyků v roce 2022?

  Jak na efektivní učení jazyků v roce 2022?

  Doba čtení: 4 minuty Chceš se naučit nový jazyk? Máš nějaký vysněný, ale nevíš, jak začít? Existuje mnoho metod a technik učení jazyků, ale které jsou ty nejefektivnější? Odpovědi na tyto otázky nalezneš v tomto článku!
  Více informací

Partneři

Stříbrný partner
Česká spořitelna Středočeské inovační centrum
Partner
Simple Shop Galosoft Esogames Ofigo QEST Cinestories
Udělené záštity:
Hlavní město Praha Ministerstvo práce a sociálních věcí Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Ministerstvo průmyslu a obchodu
Mediální partner:
Stužák Rise & Shine s.r.o. Karierko Soutěž a Podnikej Mladí Občané Startupjobs Česká středoškolská unie z.s. Studentské listy Education.cz Pro středoškoláky Mladí Info Nadání a dovednost o.p.s. Středoškolský sněm hlavního města Prahy ENT Talk Buď Aktivní Aliancia stredoškolákov Centrum pro talentovanou mládež NPI - Národní pedagogický institut
Organizátor Barcampu:
Cetas
Staňte se také partnerem Pražského Barcampu