KONFERENCE PRO STUDENTY, JAK BÝT PROFI

Otevřená konference o vzdělávání a praxi.
(Vše co potřebuje dnešní student, aby po ukončení školy našel práci, která ho baví)
Vstup zdarma.

#prazskybarcamp

14. 11. 2020 od 8:00 On-line
800+ účastníků
17+ přednášek
10 workshopů
Zbývá 94 vstupenek
14. 11. 2020
8:00
Online
Doprovodný program:
Workshopy

Harmonogram

Barcamp je otevřená konference, kde si sami účastníci vyberou přednášky na základě hlasování. Vstup je zcela zdarma, stačí se jen přihlásit. Na Barcampu přednáší jak odborníci, tak samotní účastníci, kteří mají lidem co říci.
 • 01
  Vypsání přednášek Vypiš si svou přednášku od 1. 6.
  Chci vypsat přednášku
 • 02
  Hlasování o přednáškách Hlasuj pro přednášky od 1. 10.
  Chci hlasovat
 • 03
  Zveřejnění programu Výsledky hlasování se dozvíš 1. 11.
  Chci kouknout na program
 • 04
  Barcamp Barcamp je tady! Začínáme 14. 11. v 8:00
 • 05
  Zveřejnění videí Fotky a videa zveřejníme do 30. 11.

Registrace

Kde se bude konat Pražský Barcamp?

Barcamp bude on-line

Faq

 • Kdy zveřejníte program přednášek?

  Pokud jsi nedočkavka, tak přesný program na celou konferenci zveřejníme v neděli 1. listopadu. Do té doby si tajemství finálního programu necháme pro sebe.
 • Jak se dozvím veškeré novinky?

  Sleduj náš Facebook. Tam vždy najdeš aktuální informace. Tedy kromě webu, kde je to samozřejmost. Newsletter, který posíláme na email je jistota taky.
 • Kdo (co) je Heřman?

  Heřman je náš maskot a velkej kámoš. A má dokonce svátek a to 7. dubna, kdy se konal náš první Barcamp 2017. Patří k nám do týmu jako plnohodnotný člen. Potkáváš ho primárně v emailech.
 • Pravidla pro přednášející aneb tématické zaměření Pražského Barcampu

  Přednášku na Pražský Barcamp si může vypsat každý. Vítáme nové tváře i zkušené řečníky. Rádi poradíme. Žádná omezení nemáme, jen základní pravidla: téma se musí dotýkat mladých lidí, středoškoláků a vysokoškoláků; téma je z oblasti kariérového poradenství, seberozvoje, práce, kariéry, metody studia, podnikání, vzdělávání, školství. Přednášející musí na sebe dát funkční kontakty (sorry vtipálci a trollové). Počet přednášek na jednu osobu je 1 (pokud budete chtít další, je možnost druhé vypsané přednášky, ale ta musí být vedena v angličtině. Chceme tím rozšířit portfolio akce).
 • Je nezbytné se na Barcamp registrovat?

  Ne, že bychom ti nevěřili nos mezi očima, ale jedině s kompletní rezervací ti umíme splnit vše, co konference slibuje. Očekáváme, že zájem bude větší, než naše kapacity, proto s registrací neváhej! Hlasování o přednáškách budou moci také jen registrovaní účastníci.
 • Kdy se mohu přihlásit? Jako účastník i přednášející?

  Všechno vypukne dne 14. 11. 2020. Účastníci se mohou hlásit do naplnění limitu počtu osob a přednášející mohou registrovat své přednášky do 15. 10. 2020. Vše skrze přihlašovací formuláře na webovkách. Těšíme se na vás!

Co se děje

 • 10 tipů ke zvýšení tvé pozornosti

  10 tipů ke zvýšení tvé pozornosti

  V tomhle článku se budeme věnovat pozornosti. Samotnou mě tohle téma zajímá, protože s pozorností mám poslední dobou trochu problém. Říká partner, prý ho vůbec neposlouchám 😃. Takže dneska si „povíme“, jaké jsou druhy pozornosti a taky se dozvíš nějaké ty tipy, jak ji zvýšit.
  Více informací
 • Nenech se rozhodit! 3 tipy, jak na mentální trénink

  Nenech se rozhodit! 3 tipy, jak na mentální trénink

  V životě prožiješ spoustu stresových okamžiků. Procházíš stresem před písemkou, při pobytu v nepříjemné společnosti nebo při mluvení před lidmi? Nebo třeba zažíváš strach z blížící se maturity či jiných životních zkoušek? K tomu, abys tyto situace zvládl co nejlépe, potřebuješ mentální trénink.
  Více informací
 • Jak a proč trénovat EQ

  Jak a proč trénovat EQ

  Poznat, jaké emoce s tebou zrovna cloumají není lehké. Umí to málokdo. Lidé poznají, že se s nimi něco děje. Hůře se jim ale identifikuje, co je to přesně za emoci. Jak jsi na tom ty? Umíš se ovládat? Víš, v kterých situacích spolehlivě bouchneš? Emoční inteligence (EQ) je o sebeovládání a porozumění ostatních. Mnohdy […]
  Více informací
 • Otužování, tvoje jízdenka k lepšímu zdraví a pohodě

  Otužování, tvoje jízdenka k lepšímu zdraví a pohodě

  Je tu podzim🍁. Krásné období, kdy se příroda pomalu ukládá ke spánku a hraje nádhernými kombinacemi barev. S podzimem také přichází chladnější počasí 🌬️, kratší dny a méně sluníčka. To s sebou přináší různá nachlazení a virová onemocnění. Pokud tvoje imunita není úplně OK, může ti toto období pokazit nemoc. Jsou různé možnosti, jak posílit […]
  Více informací

Partneři

Generální partner
Microsoft
Bronzoví partneři
Erebos Drink of Gods McDonald's ČR spol. s r. o. Doller Esogames
Partner
Dušan jako doma Virtula Lab Galosoft DZS JABLOTRON CLOUD Services s.r.o.
Mediální Partneři
Be-dna Stužák
Organizátoři barcampu
Cetas
Staňte se také partnerem Pražského Barcampu