Registrovaných přednášek: 4
 • Jak se efektivně vzdělávat
  1 author
  Janka Chudlíková Janka Chudlíková, s. r. o.

  Seberozvoj s mozkem

  Mozek máme v hlavě všichni, ale ne všichni jsme jeho dobrými uživateli. A to jen proto, že víme velmi málo o tom, jak funguje. Samotný talent nestačí…

  Seberozvoj s mozkem

  Mozek máme v hlavě všichni, ale ne všichni jsme jeho dobrými uživateli. A to jen proto, že víme velmi málo o tom, jak funguje. Samotný talent nestačí. K tomu, co chceš, vedou cesty nejen v životě, ale přímo v tvojí hlavě. Ve svém mozku si můžeš doslova "vyšlapat" žádoucí synapse. Svým myšlením a chováním si můžeš hacknout svůj mozek pro lepší život i úspěch v tom, co chceš dělat? Přijď si poslechnout, jak můžeš využít svou mysl k osobnímu růstu v čemkoliv.

  Komu je přednáška určena?

  - Pro tebe, pro tebe i pro tebe... Každý by měl znát zákonitosti fungování mysli - pro lepší život a pro úspěch ve své profesi.
 • Jak uspět v praxi
  2 author
  Pavel Cahlík Jsem na značky!

  Osobní značka – základ tvého úspěchu

  Osobní značka je to, co tě odliší v zástupu uchazečů o práci nebo investici do tvého startupu. Vybudovat ji není otázka jedné noci u počítače a…

  Osobní značka – základ tvého úspěchu

  Osobní značka je to, co tě odliší v zástupu uchazečů o práci nebo investici do tvého startupu.

  Vybudovat ji není otázka jedné noci u počítače a chce to vědět jak na to. Tak proč si to trochu neulehčit díky této přednášce. Vynikni v tom, co tě baví a udělej z toho svou značku!

  Komu je přednáška určena?

  Pro všechny, kteří vybudovat boží osobní značku.
 • Jak se efektivně vzdělávat
  3 author
  Jan Kohut jakserychlenaucit.cz

  Učte se efektivně a ušetřete čas strávený učením

  Schopnost se učit efektivně je považována za jednu z nejdůležitějších dovedností dneška. A jako každou jinou dovednost se i učení dá naučit! Každý se…

  Učte se efektivně a ušetřete čas strávený učením

  Schopnost se učit efektivně je považována za jednu z nejdůležitějších dovedností dneška. A jako každou jinou dovednost se i učení dá naučit! Každý se může učit rychle a efektivně, "stačí" zjistit, jak správně používat svůj mozek. To, jak dobře vám učení jde, rozhodně nezáleží jen na vrozené inteligenci, vaše výkony nejvíce ovlivňují metody, které používáte. Na přednášce se dozvíte o těch nejlepších vědecky ověřených metodách, které vám pomohou vyždímat z mozku maximum, učit se rychle a efektivněji.

  Komu je přednáška určena?

  Může se zdát, že je přednáška určena jenom pro studenty, ale pomůže každému, kdo se chce vzdělávat efektivně a rychle. Učení totiž nekončí ve škole, učit se budeme po celý život, a proto se vyplatí vědět, jak to dělat správně.
 • Jak rozjet vlastní projekt

  Jak nastartovat osobní blog, který vám změní život

  Když jsem začínal, peníze mi stačily sotva na kolejné s jídlem. Studoval jsem neperspektivní obor a online marketing mi nic neříkal. Dnes dělám pro…

  Jak nastartovat osobní blog, který vám změní život

  Když jsem začínal, peníze mi stačily sotva na kolejné s jídlem. Studoval jsem neperspektivní obor a online marketing mi nic neříkal. Dnes dělám pro jednu z nejprestižnějších marketingových agentur v Praze a získávám zakázky i kontakty na zajímavé lidi z řad freelancerů i zaměstnanců top firem. Díky blogu.

  Spousta rad na téma „jak začít blog“ řeší výběr domény, kde začít blogovat nebo co by měl obsahovat správný design stránky. To je ale ta jednodušší část. Já vám ukážu, jak přemýšlet nad plánováním, tvorbou a promováním osobního blogu, který vám otevře dveře pro rozvoj kariéry nebo zviditelnění vašeho produktu. S reálnými příklady a bez nesmyslů okolo.

  Komu je přednáška určena?

  Studenti nebo začínající marketéři, kteří umí psát a rádi by zviditelnili sebe nebo svůj projekt či službu.