Registrovaných přednášek: 47
 • 1 author
  Jakub Venglář Za horami.cz

  Mýty a iluze kolem cestování

  Díky sociálním sítím a přitažlivosti extrémních názorů a výjimečných příběhů lze snadno dojít k mnoha různorodě mylným představám o cestování. Jen…
  Jak se efektivně vzdělávat

  Mýty a iluze kolem cestování

  Díky sociálním sítím a přitažlivosti extrémních názorů a výjimečných příběhů lze snadno dojít k mnoha různorodě mylným představám o cestování. Jen tak pro příklad: Svět opravdu není nebezpečný a vyrazit za humna se dá i se skromným rozpočtem... ale na druhou stranu, ty největší zážitky jsou vykoupeny náročností či kupou průšvihů a bez financí se obejdou jen profesionální bezdomovci.

  Nic na světě není černobílé a také o nejrůznějších aspektech cestování se vyplatí přemýšlet v realistických kategoriích. Ta nejobvyklejší zkreslení se pokusím nastínit v zábavném vyprávění podloženém svými zkušenostmi z mnoha výprav od Ukrajiny po Čínu.

  Heslem, které jsem si z toho všeho odnesl je: "Cestování vám rozhodně nezmění život, i když dost možná udělá své s vaším pohledem na něj."

  Komu je přednáška určena?

  Pro všechny, kdo plánují vyrazit do světa ;)
 • 2 author
  Margaret Starka BE-DNA

  Ako uspieť v práci

  Prednáška nadväzuje na prednášku z posledného ročníku. Venovala som ju príprave na pohovor a vybratia toho správneho zamestnania. Predstav si, že si…
  Jak uspět v praxi

  Ako uspieť v práci

  Prednáška nadväzuje na prednášku z posledného ročníku. Venovala som ju príprave na pohovor a vybratia toho správneho zamestnania. Predstav si, že si si to zamestnanie našiel/a. Máš pred sebou prvé dni, týždne a mesiace. Prednáška prinesie príbehy z praxe, tipy a triky ako uchopiť príležitosť správne, ako nájsť ten správny spôsob akým prácu robiť budeš tak, aby si riadil/a svoj úspech viac ako svoj neúspech.

  Komu je přednáška určena?

  Prednáška je určená pre každého, kto je zamestnaný. Venovaná je tým, ktorý majú svoju kariérnu cestu zatiaľ len pred sebou. Každý z nás má právo na úspech. A o tom to celé bude.
 • 3 author
  Adam Štrunc Adam Štrunc

  Odpočinek jako nástroj produktivity

  Čemu přisuzují svůj úspěch a produktivitu lidé jako Churchill, Darwin nebo Jeff Bazos? Tito lidé šli na odpočinek úplně jinak, než většina lidí a…
  Jak uspět v praxi

  Odpočinek jako nástroj produktivity

  Čemu přisuzují svůj úspěch a produktivitu lidé jako Churchill, Darwin nebo Jeff Bazos?
  Tito lidé šli na odpočinek úplně jinak, než většina lidí a díky tomu dosáhli velké a stálé výkonnosti a životního naplnění. Toto záhadné tajemství odpočinku si v této přednášce odhalíme.

  Na konci přednášky budete odcházet s tím, že víte, jak zvýšit svou produktivitu a dlouhodobě si ji udržet pomocí odpočinku.

  Komu je přednáška určena?

  Stává se vám někdy, že...
  ..cítíte při práci napětí a stres?
  ..jste zavaleni prací?
  ..neumíte odpočívat?
  ..děláte jednu věc za druhou, jako na běžícím pásu?

  Pokud ano, je tato přednáška přímo pro vás.
 • 4 author
  Jana Havlíčková JCI Czech Republic, z.s.

  Self-leadership aneb když nefunguje buzerlístek

  Vedení lidí začíná i vedení sebe sama. Nefunguje ti buzerlístek a tým neplní své role, jak si představuješ? Univerzální návod na vedení lidí (ani…
  Jak uspět v praxi

  Self-leadership aneb když nefunguje buzerlístek

  Vedení lidí začíná i vedení sebe sama. Nefunguje ti buzerlístek a tým neplní své role, jak si představuješ? Univerzální návod na vedení lidí (ani sebe sama) neexistuje, protože každý jsme jiný. Jak tedy vědět, jak správně vést lidi? Začni u sebe. Poznej sám sebe a zjisti, kterým ze 4 druhů jsi v rozhodování, plnění úkolů a přístupu ke změně a autoritám.

  Komu je přednáška určena?

  Přednáška s testem je určena všem, co se o sobě chtějí dozvědět něco nového, naučit se lépe pracovat sami se sebou i s ostaními lidmi.
 • 5 author
  Lukáš Javůrek lukasjavurek.com filosofie…

  Pojďme si školu i práci užít!

  Za 18 let tréninků sebeřízení pro firmy, jednotlivce, školy i veřejnost vidím stejný vzorec, co každého studenta i pracujícího trápí. Proč mu nejde…
  Jak uspět v praxi

  Pojďme si školu i práci užít!

  Za 18 let tréninků sebeřízení pro firmy, jednotlivce, školy i veřejnost vidím stejný vzorec, co každého studenta i pracujícího trápí. Proč mu nejde se učit, nebo proč se nedaří ponořit se do své práce. Naštěstí to jde velmi snadno změnit. Jak? To se dozvíš na této přednášce a následném praktickém workshopu.

  Více o mně na lukasjavurek.com, nebo filosofie-zdravi.cz

  Komu je přednáška určena?

  Pro studenty SŠ a VŠ, pro ty co už pracují a chtějí si školu i práci, celkově život opravdu užít.
 • 6 author
  Hana Březinová Inspirata trainings , Artin

  Prezentuj (se) jako hvězda aneb umění prodat své myšlenky.

  Prezentovat umí každý. Ale prezentovat tak, aby vás lidé vnímali jako inspirativního člověka a odborníka a chtěli vás poslouchat. Ha Ha... Již…
  Jak uspět v praxi

  Prezentuj (se) jako hvězda aneb umění prodat své myšlenky.

  Prezentovat umí každý. Ale prezentovat tak, aby vás lidé vnímali jako inspirativního člověka a odborníka a chtěli vás poslouchat. Ha Ha... Již několik přednášejících na tom v posledních ročnících pohořelo a končili s poloprázdnou zasedačkou. Odnesete si hlavní esenci toho, jak zaujmout 3 minutovým projevem v hospodě nebo 2h prezentací. Na pohovoru, poradě, ... i autobusové zastávce! V neotřelé, doufám vtipné formě.. plné osobních ukázek, hereckých výkonů z řad publika. Bude to interaktivní, bude to jízda!

  Jak působit dobrý první dojem? Jak napravit ten špatný? Jak zaujmout vystupováním? A jak prezentovat naše myšlenky smysluplně a strukturovaně? Co je to hlavní pointa a dílčí myšlenky.jak je definovat a udělat z nich strukturu? Jak poznám tu hranici, co je příliš stručně a kdy už jsem "uspávač hadů". Jak použít hlas a tělo ve svůj prospěch. A jak mám zohlednit publikum?


  Komu je přednáška určena?

  Pro všechny, kteří občas mají inteligentní myšlenku, kterou stojí za to vyslovit! Pro ty, které čeká pohovor, rande, prezentace diplomky nebo projektu,...
 • 7 author
  Dominika a Zuzka z BE-DNA BE-DNA

  Jak kariérně uspět?

  Co si napsat do životopisu? Příprava na pohovor začíná už jeho samotným psaním. Dáme ti praktické rady jak na to a čemu se naopak vyvarovat. Pokud tě…
  Jak uspět v praxi

  Jak kariérně uspět?

  Co si napsat do životopisu? Příprava na pohovor začíná už jeho samotným psaním. Dáme ti praktické rady jak na to a čemu se naopak vyvarovat. Pokud tě navíc v blízké době čeká pohovor na tvou vysněnou práci, připrav se na něj dopředu.

  Co tě naučíme?
  - Napsat si životopis
  - Vytvořit LinkedIn profil
  - Pracovat se svými silnými stránkami
  - Jak si vybrat tu správnou firmu
  - Připravit se na pohovor

  Komu je přednáška určena?

  Pro všechny, kteří chtějí kariérně uspět a nepodcenit přípravu.
 • 8 author
  Martin Barna Effective Fitness Training

  Jak i za monitorem zhubnout a nepos*at se z toho

  V roce 2012 na Zemi poprvé zemřelo více lidí na problémy spojené s obezitou než hlady. Zhruba od roku 2006 do roku 2016 se doba, kterou lidé stráví v…
  Jak uspět v praxi

  Jak i za monitorem zhubnout a nepos*at se z toho

  V roce 2012 na Zemi poprvé zemřelo více lidí na problémy spojené s obezitou než hlady. Zhruba od roku 2006 do roku 2016 se doba, kterou lidé stráví v sedě z 5,7 na 6,4 hodin.
  Můj cíl je ukázat lidem, že to jde i jinak. Že to jde i bez dlouhých hodin s činkami ve fitku. Ukázat, že stačí jen pár cviků a pár návyků, aby vás lifestyle vypadal úplně jinak. Pojďte do toho se mnou.

  Komu je přednáška určena?

  Pro kohokoli, kdo potřebuje zhubnout či nemít bolavá záda.
 • 9 author
  Ondrej Vodehnal FILIPES MEDIA s.r.o.

  Jak na online marketing

  Moje přednáška Vám pomůže zorientovat se v základních možnostech online marketingu bez prodejního balastu. Chci se zaměřit na konkrétní případy a…
  Jak rozjet vlastní projekt

  Jak na online marketing

  Moje přednáška Vám pomůže zorientovat se v základních možnostech online marketingu bez prodejního balastu. Chci se zaměřit na konkrétní případy a ukážeme si nejen možnosti digitální propagace, ale i chyby, kterých se podnikatelé a marketeři nejčastěji dopouštějí.

  Komu je přednáška určena?

  Pokud začínáte pracovat v ecommerce nebo se o ní zajímáte, asi jste se už na vlastní kůži přesvědčili, že možností je víc než dlouhá řada. Co je ale účinné? Do jakých nástrojů online marketingu se vyplatí investovat? Mám se vydat cestou SEO, či PPC? Jak na e-mail marketing? Tyto a další otázky si pokládá každý, kdo potřebuje, aby mu online marketing přinesl požadovaný efekt. A pokud jsem vzbudil zájem i ve Vás, budu se těšit.
 • 10 author
  Libor Pyskatý McDonald's

  Virtuální trénink v McDonald's jako moderní forma vzdělávání

  Zavedli jsme progresivní způsob vzdělávání zaměstnanců nejen našich restauracích. Využíváme virtuální realitu, která pomáhá šetřit čas našich trenérů…
  Jak se efektivně vzdělávat

  Virtuální trénink v McDonald's jako moderní forma vzdělávání

  Zavedli jsme progresivní způsob vzdělávání zaměstnanců nejen našich restauracích. Využíváme virtuální realitu, která pomáhá šetřit čas našich trenérů a dělá trénink atraktivnější. Více se dozvíte na naší přednášce.

  Komu je přednáška určena?

  Pro všechny, kteří chtějí odstartovat svou kariéru v odzkoušeném modelu nadnárodní společnosti. To jsou naše #SkillsForLife.
  Pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o inovativních metodách vzdělávání.
 • 11 author
  Andrea Grigerová Andrea Grigerová, Psychologie fontů

  Můžu výběrem písma ovlivnit to, jak se lidé rozhodnou?

  Jak může font vyhrát volby nebo přilákat do restaurace? Ukazuji lidem, že fonty je ovlivňují každý den. 4 roky zkušeností, více než 300 konzultací s…
  Jak uspět v praxi

  Můžu výběrem písma ovlivnit to, jak se lidé rozhodnou?

  Jak může font vyhrát volby nebo přilákat do restaurace?

  Ukazuji lidem, že fonty je ovlivňují každý den. 4 roky zkušeností, více než 300 konzultací s klienty, workshopy pro grafiky a markeťáky, kde učím vybírat fonty podle jasných kritérií a ne podle nálady nebo intuice. To vše mi umožňuje mapovat možnosti a využití tohoto úžasného nástroje neverbální komunikace.

  Během toho všeho jsem hledala, testovala a nacházela odpovědi na otázky:
  "Vnímáme fonty všichni stejně?"
  "Mohou fonty vzbudit emoce?"
  "Můžu výběrem fontů ovlivnit to, jak se lidi rozhodnou?"

  Přednáška vám ukáže, nakolik fonty ovlivňují naše jednání a rozhodování. Každý den, každou chvíli a ve všech oblastech života i podnikání. Na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak výběr písma ovlivní i vaše rozhodování i emoce.

  Komu je přednáška určena?

  Pro lidi, kteří se zabývají marketingem, designem, grafikou a používají fonty jako pracovní nástroj.
  Pro copywritery a studenty, kteří chtějí mít přehled, jak jejich text může působit.
  Pro management a HR recruting, kteří oslovují klienty a pracují s vizuální identitou firmy. ¨
  Pro normální lidi, kteří mají rádi souvislosti a chtějí porozumět tomu, jak věci fungují.
 • 12 author
  Ladislav Vitouš

  11 největších fuckupů v PPC reklamě a 11 jednoduchých hacků, jak na internetu neprodělat kalhoty, ale vydělat ranec

  Proč PPC reklama tak často nefunguje? S jakými chybami se potkávám každý den a jak jim jednoduše předcházet? Dozvíte se, jak nad reklamou uvažovat a…
  Jak uspět v praxi

  11 největších fuckupů v PPC reklamě a 11 jednoduchých hacků, jak na internetu neprodělat kalhoty, ale vydělat ranec

  Proč PPC reklama tak často nefunguje? S jakými chybami se potkávám každý den a jak jim jednoduše předcházet? Dozvíte se, jak nad reklamou uvažovat a jak se do ní pustit bez toho, abyste prodělali kalhoty.

  Komu je přednáška určena?

  Pro každého, kdo má vlastní web nebo eshop a chce z něj získat víc. Pro studenty a fanoušky marketingu.
 • 13 author
  Josef Řezníček Včeliště

  Práce v online marketingu: Jak si vybrat specializaci a moje cesta

  Příběh mé 10leté cesty od studenta střední školy, až po zakladatele marketingové agentury. Ukážu vám, jaké typy marketérů a pracovních pozic…
  Jak rozjet vlastní projekt

  Práce v online marketingu: Jak si vybrat specializaci a moje cesta

  Příběh mé 10leté cesty od studenta střední školy, až po zakladatele marketingové agentury. Ukážu vám, jaké typy marketérů a pracovních pozic spojených s marketingem dnes existují. V rámci přednášky vás zkusím nasměrovat, pokud zvažujete dráhu profesionálního (nejen online) marketéra.

  Komu je přednáška určena?

  Pro všechny, kteří zvažují práci v marketingu nebo chtějí vědět, jaké jsou možnosti.
 • 14 author
  Karel Šíma FEL ZČU

  Chromebook .. Je to nástroj, nebo křáp?

  Již dlouhou dobou se objevují různá exotická zařízení a gadgets. Chromebooky a tedy ChromeOS jsou zde již 10 let. Stále ale většina lidí neví jak…
  Jak se efektivně vzdělávat

  Chromebook .. Je to nástroj, nebo křáp?

  Již dlouhou dobou se objevují různá exotická zařízení a gadgets. Chromebooky a tedy ChromeOS jsou zde již 10 let. Stále ale většina lidí neví jak tuto exotiku chápat a jak k ní přistupovat. Je to křáp nebo je to využitelný nástroj. Jde využít tahle mašinka pro studium nebo je to jen další drahá podložka pod talíř od jídla.
  Pojďme se podívat na Chromebooky nezaujatě a přijít na kloub zda je to křáp, nebo užitečný nástroj.

  Komu je přednáška určena?

  Tato přednáška je pro všechny! Jak pro nadšence a geeky tak i pro lidi co slovo chromebook čtou prvně. Takže pojďme společně přijít na to, zda je ten "chromebook" nástroj, nebo křáp, od obecných věcí až po technologické fíčury :)
 • 15 author
  David Žahour

  Jak se v Plzni postavil studentský cube sat

  Jak jsme stavěli pico satelit v Plzni při studiu na střední škole
  Jak se efektivně vzdělávat

  Jak se v Plzni postavil studentský cube sat

  Jak jsme stavěli pico satelit v Plzni při studiu na střední škole

  Komu je přednáška určena?

  Stejně jako lego bude koncipována pro všechny.
 • 16 author
  Jonáš Jirovský

  Trpím autismem, ale nevzdávám se

  Do čtrnácti let jsem trpěl autismem, poruchou emocí a obsedantně-kompulzivní poruchou. Flexibilita nebyla na místě, nechtěl jsem s nikým mluvit a vše…
  Jak uspět v praxi

  Trpím autismem, ale nevzdávám se

  Do čtrnácti let jsem trpěl autismem, poruchou emocí a obsedantně-kompulzivní poruchou. Flexibilita nebyla na místě, nechtěl jsem s nikým mluvit a vše muselo být na vteřinu. Dnes jsem student univerzity, částečně youtuber a přednáším publiku. Proč? Protože jsem se změnil.

  Komu je přednáška určena?

  Přednáška je určena pro veškeré publikum. Jedná se o motivaci člověka k tomu, aby se nevzdával a stále na sobě pracoval, ať už je na tom jakkoliv.
 • Myslím 3D, tedy tisknu.

  Tak jako spoustu dalších věcí i 3D tiskárnu nepotřebujete, ale jakmile ji jednou máte... vaše myšlení se změní. Začnete přemýšlet ve 3D. Vaše…
  Jak uspět v praxi

  Myslím 3D, tedy tisknu.

  Tak jako spoustu dalších věcí i 3D tiskárnu nepotřebujete, ale jakmile ji jednou máte... vaše myšlení se změní. Začnete přemýšlet ve 3D. Vaše možnosti se rozšíří o novou doposud nepoznanou dimenzi a svůj život obohatíte o další úroveň nezávislosti, zábavy, tvořivosti, ale také praktičnosti.

  Stejně jako kdysi byly počítače výsadou velkých firem a institucí i 3D tiskárny byly drahou a nedostupnou záležitostí. Příchod osobních počítačů a jejich postupné rozšíření do domácností zásadním způsobem ovlivnilo naše myšlení a chování. Z nástroje pro geeky se stal mainstream a široká veřejnost začala přemýšlet a jednat prizmatem počítačového digitálního světa, ve kterém se postupně ocitla. Naše možnosti se rozšířily téměř v každém aspektu každodenního života. Už to zřejmě nikdy nebude "jako dřív". – O čem ještě můžeme toto tvrdit? Myslím si, že obdobnou sílu a dopad na nás může mít éra dostupných osobních 3D tiskáren.

  Ve své přednášce se budu věnovat dostupnému 3D tisku – aneb jak nás "desktop 3D printing" ovlivňuje a proč 3D tiskárnu (doma?) (zatím?) nepotřebujeme, nebo vlastně ... (už?) potřebujeme?

  Komu je přednáška určena?

  PRO VŠECHNY BEZ OMEZENÍ. Přednáška má být takříkajíc "populárně naučná", inspirační, ukázková a k zamyšlení. Na místě bude k vidění i samotná 3D tiskárna s multimateriálovým tiskem. Nepůjdu do technických detailů, takže rozhodně není nutné o 3D tisku cokoliv předem znát.
 • 18 author
  Miroslav Rebicer Effectix.com

  Nejčastějších chyby začínajících PPCčkařů a základní výkonnostní struktura Ads

  V rámci své 5leté praxe se stále setkávám se základními chyby v účtu, kterým se dá jednoduše předejít a to jak při správě 20 účtu, tak i 5. K tomu…
  Jak uspět v praxi

  Nejčastějších chyby začínajících PPCčkařů a základní výkonnostní struktura Ads

  V rámci své 5leté praxe se stále setkávám se základními chyby v účtu, kterým se dá jednoduše předejít a to jak při správě 20 účtu, tak i 5. K tomu bych vám rád ukázal i svou must have strukturu, která je aplikovatelná na malé, ale i velké eshopy s vysokými rozpočty.

  Komu je přednáška určena?

  Vhodná je jak pro začínající PPCčkaře, ale tak markéťáky, aby věděli na co si mají dát pozor a co vyžadovat.
 • 19 author
  Vladimír Šulc MUFG Bank (Europe) N.V. Prague…

  Mé zkušenosti s fungováním japonské banky v Čechách, Evropě a na planetě Země vůbec

  Sdílení zkušeností z globální firmy - japonské banky (5 největší na světě) - prostředí globální firmy, její struktura a mechanismy rozhodování a do…
  Jak uspět v praxi

  Mé zkušenosti s fungováním japonské banky v Čechách, Evropě a na planetě Země vůbec

  Sdílení zkušeností z globální firmy - japonské banky (5 největší na světě)
  - prostředí globální firmy, její struktura a mechanismy rozhodování a do toho mezilidské vztahy
  - japonská firemní kultura, zejména pak ta bankovní a její střet s naší evropskou
  - jak tohle všechno zvládnout a neztratit se v tom

  Komu je přednáška určena?

  Pro ty kdo o ní projeví zájem :-),
  zřejmě asi spíš ty kdo chtějí pracovat v mezinárodní globální firmě
 • 20 author
  Daniel Nytra Daniel Nytra

  Jak jsem koupil barák díky Facebooku a online marketingu

  Postup, který může použít každý, kdo chce kupovat nemovitost a rozumí nástrojům online marketingu.
  Jak rozjet vlastní projekt

  Jak jsem koupil barák díky Facebooku a online marketingu

  Postup, který může použít každý, kdo chce kupovat nemovitost a rozumí nástrojům online marketingu.

  Komu je přednáška určena?

  Všichni
 • 21 author
  Honza Mayer Dataweps

  Největší průser v mém životě: Jak jsem nabral do firmy hvězdu ze zahraničí #cultureclash

  Vžijte se do mé situace: Vedu 45 hlavou firmu, kde stavíme SaaS nástroje pro největší eshopy u nás a ve CEE. Expandujeme, makáme, daří se. Pak…
  Jak uspět v praxi

  Největší průser v mém životě: Jak jsem nabral do firmy hvězdu ze zahraničí #cultureclash

  Vžijte se do mé situace:

  Vedu 45 hlavou firmu, kde stavíme SaaS nástroje pro největší eshopy u nás a ve CEE. Expandujeme, makáme, daří se.

  Pak stojím před největší příležitostí ever - mám možnost nahirovat člověka, který se po 10 letech vrací ze zahraničí, kde stavěl úspěšné firmy a pomáhal raisovat peníze od egyptských investorů. Pomůže nám firmu posunout o 500% dopředu, ale zároveň zažíváme největší culture clash ever.

  Od prvního dne to sype výsledky, nicméně nemám víkendy, a pracuji s ním jeho tempem 13 hodin denně.

  Jak to celý dopadlo?
  Nepočítejte s další worklife-balance-inspiration-bullshit přednáškou, jak někdo skončil na Vysočině objímat stromy.

  Slibuju, že takovýto konec čekat nebudete ...

  Komu je přednáška určena?

  Pokud občas nabíráš lidi a chceš se poučit
  Pokud jsi ve firmě a máš pocit, že některý tvoje kolegy přivezl Elon z Marsu
  Se občas díváš na lidi, jako by ses procházel po ZOO a jen pozoruješ jejich chování a motivace
  Pokud se chceš jen pobavit
  Pokud se chceš jen zasmát mému neštěstí
 • 22 author
  Matěj Vaňkát

  Zbytečnost umění ?

  Je nám umění vůbec k něčemu, nebo je jen rozptýlením? Dá se pomocí umění a kultury vzdělávat? Jak mohl stát, který má být srdcem hudby tak rychle…
  Jak se efektivně vzdělávat

  Zbytečnost umění ?

  Je nám umění vůbec k něčemu, nebo je jen rozptýlením? Dá se pomocí umění a kultury vzdělávat? Jak mohl stát, který má být srdcem hudby tak rychle zapomenout ? Je umění opravdu až na posledním místě ? Pomůže mi umění v kariéře? Lidé by se měli více přibližovat k umění a věřit v něj. Život je s ním o hodně lehčí. Tak ho rozvíjejme. Protože, si myslím, že umění a kultura vždy posunovali, snad posunují a budou posouvat lidstvo kupředu.

  Komu je přednáška určena?

  Pro každého, kdo bude chtít. Velmi rád se s Vámi setkám.
 • 23 author
  Jan Machacek Cestolet.cz

  Jak levně a efektivně cestovat…

  Těm, kteří cestují za levno ukáži, že lepší je si občas připlatit a těm, kteří jezdí na dovolenou s cestovkou zas to, že občas je lepší ušetřit a…
  Jak se efektivně vzdělávat

  Jak levně a efektivně cestovat…

  Těm, kteří cestují za levno ukáži, že lepší je si občas připlatit a těm, kteří jezdí na dovolenou s cestovkou zas to, že občas je lepší ušetřit a zažít bohatší zážitky. Prozradím, veškeré tipy, jak začít a jak ušetřit peníze, nervy a čas. Zjistíte, proč nejlevnější letenka není tou nejlepší, tipy na aplikace a mnoho dalšího.

  Komu je přednáška určena?

  Přednáška je určena pro všechny, největší smysl ale má pro studenty středních a vysokých škol. Ukáže jim, že nemusí sedět doma a že mohou vyrazit do světa a tím se vzdělávat.
 • 24 author
  Nikita & Vítězslav REFRESHER Media CZ, s.r.o.

  Z časopisu pro studenty největším lifestyle mediem!

  Příběh o tom, jak z domácího úkolu vybudovat projekt, ze kterého se stal nejčtenější online magazín v Česku a na Slovensku pro mladé lidi. Jak začít…
  Jak rozjet vlastní projekt

  Z časopisu pro studenty největším lifestyle mediem!

  Příběh o tom, jak z domácího úkolu vybudovat projekt, ze kterého se stal nejčtenější online magazín v Česku a na Slovensku pro mladé lidi.

  Jak začít? Čemu se vyvarovat? Jak důležitý je tým? Jak zůstat fresh? Jak dělat reklamu, která tak nevypadá? A jak se z toho nepo*rat?

  Komu je přednáška určena?

  Pro všechny, kteří jsou fresh a baví je psaní, sociální sítě i video content. Pro ty, kdo chtějí pracovat v médiích. V publiku bys ale neměl chybět, i pokud tě zajímá, jak z nuly vybudovat vlastní projekt a pokořit pochybnosti i tlak okolí, že „to nejde“.
 • 25 author
  Hana Lachká

  Život s PPP

  Jak porucha příjmu potravy vypadá Jaké jsou její formy Jak se s ppp žije Život v rodině Psychický stav člověka s ppp Léčba Zkušenosti s…
  Jak uspět v praxi

  Život s PPP

  Jak porucha příjmu potravy vypadá
  Jaké jsou její formy
  Jak se s ppp žije
  Život v rodině
  Psychický stav člověka s ppp
  Léčba
  Zkušenosti s hospitalizací
  Vnímání svého těla
  Následky

  Komu je přednáška určena?

  Pro všechny, kteří se zabírají touto problematikou, mají s ní problém a nebo se jen chtějí dozvědět více o tom co vlastně ppp znamená
 • 26 author
  Eva Knirschová Reshoper & Future Port Prague & NY…

  Jak na byznys plán, marketing a organizaci velkých eventů?

  Ukáži vám zákulisí velkých eventů - jak připravujeme byznys plán, jak děláme marketing, co nám funguje a s čím naopak bojujeme. Reshoper s 4000…
  Jak rozjet vlastní projekt

  Jak na byznys plán, marketing a organizaci velkých eventů?

  Ukáži vám zákulisí velkých eventů - jak připravujeme byznys plán, jak děláme marketing, co nám funguje a s čím naopak bojujeme.

  Reshoper s 4000 návštěvníky a Future Port Prague s 11000 návštěvníky jsou dva samostatné eventy, které si na sebe musí vydělat, aby mohly pokračovat. Je to jízda plná experimentů a čarování s koncepty i rozpočty.

  Ale jak to funguje u americké NY KnowGO?
  Všechno, co jsem doposud znala z Česka, v New Yorku nefungovalo. Jaká strategie nás nakonec zachránila od eventové katastrofy?

  Komu je přednáška určena?

  Marketéry a ty, kteří organizují nebo chtějí organizovat eventy
 • 27 author
  Miroslav Koula SeyVillas GmbH

  Fight the Titans

  Dá se vůbec bojovat o zákazníka s nadnárodními firmami a vyhrát? Podíváme se na pár příkladech, jak jde s nimi bojovat, a jak je porážet...
  Jak uspět v praxi

  Fight the Titans

  Dá se vůbec bojovat o zákazníka s nadnárodními firmami a vyhrát? Podíváme se na pár příkladech, jak jde s nimi bojovat, a jak je porážet...

  Komu je přednáška určena?

  Pro studenty a všechny, které baví marketing, myšleno "skutečný" marketing ;-)
 • 28 author
  Lukáš Pulda MessageOk, s.r.o.

  Proč chatboti nefungují #failstory

  Několik let jsme vyvíjeli chatbot službu pro customer care. Rád se podělím o zkušenosti, které jsme nasbírali a zároveň ukáži, jak je důležité vnímat…
  Jak uspět v praxi

  Proč chatboti nefungují #failstory

  Několik let jsme vyvíjeli chatbot službu pro customer care. Rád se podělím o zkušenosti, které jsme nasbírali a zároveň ukáži, jak je důležité vnímat svého zákazníka.

  Komu je přednáška určena?

  Pro všechny kdo chtějí uspět s novým startupem či službou a chtějí se poučit z chyb ostatních.
 • 29 author
  Barbara a Jiří Dobiášovi Jednoduše šťastný

  Vztahy 3.0 = vztahy nové generace aneb dloudobé a naplňující vztahy nejsou sci-fi!

  Podle nejdelší studie o štěstí ze Stanfordu jsou právě vztahy tím, co možná nejvíce přispívá našemu pocitu štěstí v životě. Společně s maželkou…
  Jak uspět v praxi

  Vztahy 3.0 = vztahy nové generace aneb dloudobé a naplňující vztahy nejsou sci-fi!

  Podle nejdelší studie o štěstí ze Stanfordu jsou právě vztahy tím, co možná nejvíce přispívá našemu pocitu štěstí v životě. Společně s maželkou psycholožkou Mgr. Barbarou Dobiášovou budeme otevřeně sdílet zákulisí našeho manželství.

  Odhalíme základní principy naplňujících a spokojených vztahů. Svá tvrzení podložíme vědeckými studiemi.

  Ukážeme, že vztahy nemusí být dřina a práce. Vysvětlíme, že hádky nejsou kořením vztahu. Věříme, že vás inspirujeme ke vztahům, po kterých toužíte ♥️.

  Komu je přednáška určena?

  Přednáška je určena pro všechny, kteří si uvědomují, že vztahy jsou základním kamenem našeho života. Nezmeškejte přednášku, pokud máte pocit, že vám stále něco ohledně vztahů uniká. Budeme mluvit hlavně o partnerských vztazích, ale principy, které zmíníme, jsou platné i pro rodinné, přátelské nebo pracovní vztahy.
 • 30 author
  Jakub Oubrecht ONEX

  Jak přežít burnout a depresi v práci #RealTalk

  Díky mojí práci, podnikání jsem spadl do problémů a sebedestruktivního chování. V době, kdy jsem měl VŠE, co jsem chtěl. Chci předat můj příběh jak…
  Jak uspět v praxi

  Jak přežít burnout a depresi v práci #RealTalk

  Díky mojí práci, podnikání jsem spadl do problémů a sebedestruktivního chování. V době, kdy jsem měl VŠE, co jsem chtěl. Chci předat můj příběh jak se vyvarovat a bojovat s vyhořením a depresí v rámci podnikání a předat mojí zkušenost a know-how ostatním, kteří rozjíždí své podnikání na střední nebo vysoké!

  Komu je přednáška určena?

  Středoškoláky, Vysokoškoláky a všechny, kteří podnikají!
 • Appky, socky a ty internety )naruby) při trréninku cizího jazyka

  Trenér a učitel už nejsou garanty pravdy, ale průvodci. Jednou z mých metod je to, že najdu appku (webovou i do mobilu) a vymyslím, jak ji využít a…
  Jak se efektivně vzdělávat

  Appky, socky a ty internety )naruby) při trréninku cizího jazyka

  Trenér a učitel už nejsou garanty pravdy, ale průvodci. Jednou z mých metod je to, že najdu appku (webovou i do mobilu) a vymyslím, jak ji využít a na lekci češtiny pro cizince, i když původně byla vymyšlena k jinému účelu.Tak roste množství činností, které studenti v cizím jazyce dělají. A může to i zvýšit "návštěvnost" jinak málo využívané appky.

  Komu je přednáška určena?

  Pro všechny, kdo někomu (nebo sobě) pomáhají s cizím jazykem.
 • 32 author
  Šárka Skopalová WomenLeaders

  Jak překonat syndrom "Nejsem dost dobrý/á"

  👉 Osobní zkušenost syndromu: "Nejsem dost dobrý/á" syndrom: 👉Co to je a jak s tímto syndromem bojovat 👉Praktická část - Metody a techniky
  Jak uspět v praxi

  Jak překonat syndrom "Nejsem dost dobrý/á"

  👉 Osobní zkušenost syndromu: "Nejsem dost dobrý/á" syndrom:
  👉Co to je a jak s tímto syndromem bojovat
  👉Praktická část - Metody a techniky

  Komu je přednáška určena?

  Pro všechny, kteří o sobě někdy pochybovali
 • Jak se tvoří technologický podcast v České Republice?

  Od roku 2017 já a můj parťák Martin Šimeček tvoříme Podcast .NET.CZ, který se zabývá vývojem softwaru v našem případě zejména pomocí technologií…
  Jak rozjet vlastní projekt

  Jak se tvoří technologický podcast v České Republice?

  Od roku 2017 já a můj parťák Martin Šimeček tvoříme Podcast .NET.CZ, který se zabývá vývojem softwaru v našem případě zejména pomocí technologií Microsoftu (ale i jiných). Za ty necelé 3 roky jsme nashromáždili okolo 36k poslechů ve více než 50 epizodách. V přednášce se chci zabývat nejen tím, proč a jestli se vyplatí vůbec takový podcast tvořit, ale chtěl bych ukázat i to, jaké vybavení a software pro tvorbu podcastu používáme doma či v terénu.

  Komu je přednáška určena?

  Přednáška je určena pro všechny, co rádi poslouchají podcasty a třeba by měli zájem vytvořit svůj vlastní.
 • 34 author
  Stanislav Kursa BITE Clothing & Šourům

  Podnikání na střední škole není SCI-FI! 2.0

  Od mého začátku podnikání to netrvalo dlouho, než jsem si uvědomil, že peníze nejsou mým cílem. Postupem času jsem sám v sobě nalezl velkou touhu…
  Jak rozjet vlastní projekt

  Podnikání na střední škole není SCI-FI! 2.0

  Od mého začátku podnikání to netrvalo dlouho, než jsem si uvědomil, že peníze nejsou mým cílem. Postupem času jsem sám v sobě nalezl velkou touhu předávání motivace mladým lidem k tomu, aby jen neseděli na zadku a začali se realizovat ještě před tím, než budou muset živit sebe a rodinu. Proto bych vám rád ve zkratce pověděl můj příběh a snad i něco předal o tom, že to vždy není procházka růžovým sadem, ale rozhodně to stojí za to!

  Komu je přednáška určena?

  Pro kohokoliv, kdo se sebou něco chce dělat a posunout se dál.
 • 35 author
  Pavel Cahlík Pavel Cahlík – Jsem na značky!

  Odhalte, jak s vámi značky manipulují

  Budování značky je nekončící proces. Někteří chtějí ale využít neférových zkratek! Odhalte takové značky nebo jedince. Naučte se rozpoznat jejich…
  Jak uspět v praxi

  Odhalte, jak s vámi značky manipulují

  Budování značky je nekončící proces. Někteří chtějí ale využít neférových zkratek!

  Odhalte takové značky nebo jedince. Naučte se rozpoznat jejich zbraně a nenechte se jimi ovlivnit.

  Komu je přednáška určena?

  Moje přednáška je pro každého.

  Všichni jsme značkám vystaveni. Mnohdy se jim dokonce svěříme.

  O to víc je důležité vědět, s kým máte tu čest!
 • 36 author
  Ondřej Kořistka Fakulta jaderná a fyzikálně…

  Člověk a ionizující záření

  Radioaktivita a radiace - pojmy, které podvědomě naháněji obavy a často i strach. Ionizující záření není vidět, slyšet ani cítit, nemůžeme si na něj…
  Jak se efektivně vzdělávat

  Člověk a ionizující záření

  Radioaktivita a radiace - pojmy, které podvědomě naháněji obavy a často i strach. Ionizující záření není vidět, slyšet ani cítit, nemůžeme si na něj sáhnout ani jej ochutnat. Jeho přítomnost nás ale děsí. Co to vlastně ionizující záření je a jak souvisí s radioaktivitou? Kde se se s ním setkáme a proč je pro nás nebezpečné? Jak vzniká rakovina a jak lze ionizující záření využít při její léčbě? Přednáška na několika vzorcích nabídne praktické měření radioaktivity a pokusí se vás přesvědčit, že ionizující záření je přirozenou součástí našeho okolí. Podíváme se buněčný cyklus a zabrousíme do buněčné genetiky, popíšeme procesy vedoucí ke vzniku rakoviny a prozkoumáme možnosti radioterapuetické léčby.

  Komu je přednáška určena?

  Přednáška je určena pro širokou veřejnost, která má zájem o vědu a techniku.
 • 37 author
  Roman Polák BWS Trade Ltd

  Jak uspět na zahraničních trzích

  Tato přednáška je o tom, jak fungují jednotlivé země. Vezmeme Evropu - Německo, Rakousko, Itálii, Švýcarsko, Slovensko, poté UK. Dále USA, Candu,…
  Jak rozjet vlastní projekt

  Jak uspět na zahraničních trzích

  Tato přednáška je o tom, jak fungují jednotlivé země. Vezmeme Evropu - Německo, Rakousko, Itálii, Švýcarsko, Slovensko, poté UK. Dále USA, Candu, Austrálii, Čínu. Jaké kontakty potřebujete, jaké zboží a služby se z ČR se do zahraničí dá prodat a jak.

  Komu je přednáška určena?

  Pro ty studenty, kteří chtějí jít pracovat do zahraničí nebo chtějí část své produkce prodávat v zahraničí.
 • 38 author
  Alexander Visnyai Effectix.com

  Jak si vytvořit vlastní digitální marketingovou strategii

  9 let navrhuji u klientů marketingová řešení a strategie a dohlížím na jejich následnou realizaci. Posledních několik let vidím trend, že většina…
  Jak uspět v praxi

  Jak si vytvořit vlastní digitální marketingovou strategii

  9 let navrhuji u klientů marketingová řešení a strategie a dohlížím na jejich následnou realizaci. Posledních několik let vidím trend, že většina marketérů a majitelů firem vnímá digitální marketing bohužel stále jen optikou výkonnostních kanálů. Proto bych rád rozkryl tyto témata:
  1. jak si správně nastavit marketingové očekávání
  2. jak se zorientovat v rychle se vyvíjejícím prostředí digitálního prostředí
  3. jak si navrhnout vlastní strategii

  Komu je přednáška určena?

  Pro všechny, kteří se chtějí naučit:
  - jak se rychle zorientovat v prostředí digitálního marketingu
  - jak si vytvořit vlastní marketingovou strategii
 • 39 author
  Honza Emler DOLLER

  Kde brát motivaci

  Jste neustálí hledači motivace, konzumenti motivačních videí a citátů? Připadáte si ztraceni nebo už vás nebaví vašemu okolí vysvětlovat proč nevíte,…
  Jak uspět v praxi

  Kde brát motivaci

  Jste neustálí hledači motivace, konzumenti motivačních videí a citátů? Připadáte si ztraceni nebo už vás nebaví vašemu okolí vysvětlovat proč nevíte, co od života chcete? Tak přesně pro vás bude přednáška, která vám poví nejen o tom, kde vzít motivaci pro rozjezd podnikání, ale hlavně kde motivaci najít a hledat, když si myslíte, že ji nemáte a postrádáte. Dozvíte se tipy a techniky, které vám mohou pomoci při plánování vaší cesty za splněním snů.

  Komu je přednáška určena?

  Pro všechny, co chtějí najít smysl života a pracovat jen pro peníze.
 • 40 author
  Michalis Katapodis 3IT úspěšný eshop s.r.o.

  Z nuly do mínusu a pak strmě nahoru?

  Jak se z průměrného studenta a běžného zaměstnance stal majitel rostoucí IT firmy. Radosti i výzvy, které potkávají každého podnikatele. Připravte se…
  Jak uspět v praxi

  Z nuly do mínusu a pak strmě nahoru?

  Jak se z průměrného studenta a běžného zaměstnance stal majitel rostoucí IT firmy.
  Radosti i výzvy, které potkávají každého podnikatele. Připravte se na ně :)
  Přednáška bez omáčky, s praktickými radami, které vychází z osobní zkušenosti.

  Komu je přednáška určena?

  Určeno pro lidi, kteří si chtějí splnit své cíle a jsou ochotni pro to něco obětovat a překonat sami sebe. Pro začátek 30 minut pozornosti na této přednášce.
 • 41 author
  Juraj Sutoris Juraj Sutoris

  Jak přijmout sám sebe a nebát se dělat chyby (od číšníka, ředitele akvizic a marketingu, až na volnou nohu)

  V 19 letech jsem se díky podnikání a velké finanční krizi dostal do milionových dluhů. V tomto velmi stresujícím období jsem podlehl závislosti na…
  Jak uspět v praxi

  Jak přijmout sám sebe a nebát se dělat chyby (od číšníka, ředitele akvizic a marketingu, až na volnou nohu)

  V 19 letech jsem se díky podnikání a velké finanční krizi dostal do milionových dluhů.

  V tomto velmi stresujícím období jsem podlehl závislosti na pervitinu a alkoholu. Několikrát jsem spadl na samé dno. Prošel jsem ústavní léčbou v nemocnici, růstovou terapií a soustavným každodenním sebevzděláváním, abych našel „dobrý“ směr.

  Toto je střípek z příběhu, který vyprávím a který mě dostal tam, kde jsem nyní.

  Rozhodl jsem zcela přijmout sám sebe se všemi nedokonalostmi a povídat o své cestě široké veřejnosti.

  Tato přednáška bude zaměřena na osobní rozvoj. Budu demonstrovat techniky, metody a rituály, které jsem se na své cestě postupně učil.

  Komu je přednáška určena?

  Přednáška je pro každého.

  Pro toho, kdo se chce v životě posouvat.
  Pro toho, kdo si ve svém životě pokládá otázky.
  Pro toho, koho zajímá osobní rozvoj.
 • 42 author
  Veronika Nováková KOUČ ME

  Time management: Čas na život

  Jak si najít čas na věci, které mají smysl? Které věci to vlastně jsou? Jak je možné, že ve století technologického boomu, kdy cestovat přes půl…
  Jak uspět v praxi

  Time management: Čas na život

  Jak si najít čas na věci, které mají smysl? Které věci to vlastně jsou? Jak je možné, že ve století technologického boomu, kdy cestovat přes půl světa nebo se spojit s druhou osobou nebylo nikdy rychlejší, máme problém si najít čas na pravidelné cvičení, či si v klidu přečíst ranní noviny u šálku kávy? Kde na to najít čas? Čas na život…

  Napadají Vás podobné otázky? Pak právě pro Vás je tato přednáška Time management Čas na život.

  Investovat dvě hodiny svého času na srovnání priorit, odstranění svých časožroutů a následně vytvoření vlastního plánu na ideální den, týden, měsíc i rok pomocí nejefektivnějších nástrojů z time managementu, tak abyste našli svůj čas na život.

  Komu je přednáška určena?

  Pro každého, koho napadá: Jak najít čas na pravidelné cvičení, či si v klidu přečíst ranní noviny u šálku kávy? Zajít si na víno s přáteli a přitom mít vše hotovo. Kde na to najít čas? Čas na život…
 • Jak vytváříme učebnice matematiky?

  Jak popsat složité problémy z matematiky pomocí jednoduchých analogií z reálného světa? Můj dědeček napsal před deseti lety učebnice Hejného metody 📚…
  Jak se efektivně vzdělávat

  Jak vytváříme učebnice matematiky?

  Jak popsat složité problémy z matematiky pomocí jednoduchých analogií z reálného světa?
  Můj dědeček napsal před deseti lety učebnice Hejného metody 📚 Já pokračuju ve vývoji jejich elektronické verze.
  Povím vám, jakým způsobem se tvoří úlohy do učebnic a jak se vytváří software pro školy.

  Komu je přednáška určena?

  Zájem o vzdělávání :)
 • Jak se dělá marketing pro mobilní hru Smashing Four?

  Řeknu vám, jak utrácíme miliony dolarů za to, aby se lidi mohli nějakou dobu bavit naší hrou :) Také se například dozvíte kolik u nás utratil jeden…
  Jak uspět v praxi

  Jak se dělá marketing pro mobilní hru Smashing Four?

  Řeknu vám, jak utrácíme miliony dolarů za to, aby se lidi mohli nějakou dobu bavit naší hrou :)
  Také se například dozvíte kolik u nás utratil jeden uživatel peněz, řekl bych, že vás to překvapí.

  Komu je přednáška určena?

  Marketéři, hráči a hráčky :-)
 • 45 author
  George BORC Memopoint

  Vize a mise nejen v podnikání

  Bude to krátky design o vizích.
  Jak rozjet vlastní projekt

  Vize a mise nejen v podnikání

  Bude to krátky design o vizích.

  Komu je přednáška určena?

  Nejen studenti
 • 46 author
  Tomáš Kazatel Seznam.cz

  Od kuchaře k vývoji pro Seznam

  Provedu Vás procesem a myšlenkami, které mě provázely od střední hotelové školy, přes rozhodnutí, že mě to vůbec nebaví až po nejlepší rozhodnutí,…
  Jak uspět v praxi

  Od kuchaře k vývoji pro Seznam

  Provedu Vás procesem a myšlenkami, které mě provázely od střední hotelové školy, přes rozhodnutí, že mě to vůbec nebaví až po nejlepší rozhodnutí, začít se sám učit programovat. Naši malou procházku začneme u středoškolských let plných očekávání od práce kuchaře. Pokračovat budeme přes složité období přesvědčení sebe, okolí a dalších o tom, že chci dělat úplně jiný obor. V neposlední řadě se zmíním o výsledku, co mi to přineslo.

  Komu je přednáška určena?

  Pro kohokoliv, kdo má zájem se rozvíjet a nebojí se změn. Celá přednáška Vám může dát vhled do pružného přizpůsobení se tomu, co opravdu chcete.
 • 47 author
  Georgia Hejduková Zastavme šikanu z. s.

  Šikana ... aneb když někdo ubližuje a co dělat

  Šikana je poměrně častým jevem ve školách a přesto podle některých průzkumů si 94 procent učitelů v ČR myslí, že se jich problém netýká. Ukážeme si…
  Jak se efektivně vzdělávat

  Šikana ... aneb když někdo ubližuje a co dělat

  Šikana je poměrně častým jevem ve školách a přesto podle některých průzkumů si 94 procent učitelů v ČR myslí, že se jich problém netýká. Ukážeme si jak se šikana dá poznat rozdělíme si ji na jednotlivé typy a povíme si, kde případně vyhledat pomoc. Nakonec se s vámi podělím o svoje zkušenosti a v praxi vám ukážu, kde systém selhává a jaké následky to má ... A povím vám také jak vám může edukace pomoci k zotavení.

  Komu je přednáška určena?

  Tato přednáška nevyžaduje žádné znalosti