Prezentuj (se) jako hvězda aneb umění prodat své myšlenky.

Prezentovat umí každý. Ale prezentovat tak, aby vás lidé vnímali jako inspirativního člověka a odborníka a chtěli vás poslouchat. Ha Ha... Již několik přednášejících na tom v posledních ročnících pohořelo a končili s poloprázdnou zasedačkou. Odnesete si hlavní esenci toho, jak zaujmout 3 minutovým projevem v hospodě nebo 2h prezentací. Na pohovoru, poradě, ... i autobusové zastávce! V neotřelé, doufám vtipné formě.. plné osobních ukázek, hereckých výkonů z řad publika. Bude to interaktivní, bude to jízda!

Jak působit dobrý první dojem? Jak napravit ten špatný? Jak zaujmout vystupováním? A jak prezentovat naše myšlenky smysluplně a strukturovaně? Co je to hlavní pointa a dílčí myšlenky.jak je definovat a udělat z nich strukturu? Jak poznám tu hranici, co je příliš stručně a kdy už jsem "uspávač hadů". Jak použít hlas a tělo ve svůj prospěch. A jak mám zohlednit publikum?


Komu je přednáška určena?

Pro všechny, kteří občas mají inteligentní myšlenku, kterou stojí za to vyslovit! Pro ty, které čeká pohovor, rande, prezentace diplomky nebo projektu,...
Hana Březinová
Inspirata trainings , Artin